Високоефективний засіб для чистки та догляду за зброєю, що легко і швидко знімає пороховий нагар, свинець, томпак зі ствола та механізмів зброї. Barrel Cleaner також застосовується в побуті, для відкручування заіржавілих різьбових з’єднань, чищення будь-яких металевих предметів від іржі, очистки поверхонь металів, пластику, дерева від клейових забруднень, бітуму масляних фарб, лаків. Є засобом кінцевої обробки, і не потребує застосування додаткових масел. Після висихання лишає після себе захисну плівку, що змащує та захищає від корозії.

            Завдяки спеціально розробленій формулі, засіб перевершує по ефективності аналоги.       Barrel cleaner має сильний розклинюючий ефект, тому легко знімає освинцювання, залишки оболонок куль, пороховий нагар. До складу входять речовини, що хімічно розчиняють нагар, а також частково мідь і томпак.        Barrel cleaner має лужну реакцію, але через деякий час речовини, що не прореагували, випаровуються, і pH зміщується в бік нейтрального, а на поверхні лишається тонка масляна плівка, що захищає від корозії. Таким чином, Barrel cleaner є не просто змивкою, засобом для чистки, а повноцінним чистячим засобом кінцевої обробки. Після чищення Barrel cleaner  немає потреби використовувати інші засоби.

            Завдяки низькому поверхневому натягу, Barrel cleaner легко проникає у важкодоступні місця, щілини, пази, стики, отвори малого діаметру, що дозволяє ефективно очищати стволи, деталі та механізми.

            Barrel cleaner не містить води, так як вона спричиняє корозію, і її наявність не допустима.

Засіб може зберігатись тривалий час при температурі не вище 25 °С, за умови, якщо тара герметична, і не знаходиться під дією сонячних променів.

            Barrel cleaner добре зарекомендував себе серед спорстменів, військових, мисливців та стрілків-любителів.

 

Чищення вогнепальної зброї

Для чищення необхідно відібрати потрібну кількість засобу у шприц, маслянку чи пляшечку-дозатор, і забризкати у ствол та механізми. Після цього ствол треба прочистити шомполом з капроновим йоршиком, обстукати його та обтерти ганчіркою. Знову забризкати засіб, та повторити чищення кілька разів. Далі слід прогнати по стволу ганчірки або патчі, змочені Barrel cleaner. Коли патчі будуть виходити повністю чистими, потрібно прогнати 1-2 сухих. На цьому чистка ствола завершена, ніякої додадкової обробки проводити не потрібно. 

                        У разі сильного забруднення засіб можна залити в ствол, закупорити, та дати постояти 10-20 хв, для «відкисання» нагару та освинцювання, після чого чистити за вищеописаною процедурою. Barrel cleaner дозволяє обійтись без застосування металевого йоршика.

 

Чищення пневматичної зброї

Чищення пневматичної зброї не становить жодних проблем. Достатньо 3-4 рази прочистити капроновим йоршиком, змоченим Barrel cleaner, або попередньо забризкуючи засіб у ствол, після чого прогнати 4-6 змочених засобом патчів. В кінці прогнати 2-3 сухих. Для чищення пневматики калібром 4,5мм досить добре підходять ватні палички для вух. Вони дозволяють навіть обійтись без капронового йоршика. Після чищення ствол більше не потребує ніякої обробки - стріляти можна одразу.

                        Варто зауважити, що після чищення перші кілька пострілів кулі вилітають зі швидкістю, більшою на кілька м/с, що зумовлено зниженням тертя тонкою захисною плівкою. В будь-якому разі, пневматична зброя все одно потребує певної кількості пострілів для освинцювання ствола, щоб кучність повернулася до норми.

 

Чищення деталей та механізмів

Для чищення деталей і механізмів від порохового нагару, варто скористатись обрізками бавовняних тканин, змоченими Barrel cleaner. У разі сильного забруднення деталі можна замочити у засобі, залишивши у ємності зі щільно закритою кришкою, для запобігання випаровуванню.

            Для зняття «свіжої» іржі (час появи до 2-3 тижнів) засобом Barrel cleaner достатньо ретельного протирання ганчіркою. У разі сильного ржавіння дуже добре працює стальна вата, змочена Barrel cleaner. Потрібно використовувати вату «0» - «000». Чим тонший ворс вати, тим м’якіше чищення, але на нього йде більше часу.

            Barrel cleaner містить у своєму складі не леткі змащувальні компоненти, що утворюють тонку захисну плівку. У разі, якщо її не достатньо - нанесіть більше засобу, та зачекайте висихання.

 

Застосування в побуті та промисловості

            Barrel cleaner успішно застосовується в побуті, науці і техніці:

•          для відкручування заіржавілих різьбових з’єднань;

•          звільнення «прикипілих», примерзлих деталей та механізмів;

•          звільнення заклинених скляних шліфів лабораторного посуду;

•          чищення металевих поверхонь від «свіжої» іржі, а в комплексі зі стальною ватою - від більш сильної;

•          очистки поверхонь від клейових, бітумних забруднень;

•          зняття старих масляних фарб, лаків;

•          змащення металевих механізмів та деталей зі стійких до дії засобу пластмас;

•          зниження адгезії між поверхнями, для запобігання склеюванню та злипанню;

•          витіснення вологи;

•          захисту від вологи та запобігання корозії, іржавіння виробів з чорних сплавів.

Склад: насичені вуглеводні висококиплячих фракцій, ефірні масла з натуральної хвої, спиртова композиція, рідкі ПАВ, аміни. Не містить води.

Заходи безпеки

 Із засобом слід працювати в добре провітрюваному приміщенні, або на вулиці.

            Не використовувати на мідних, латунних, бронзових, лакованих та пофарбованих масляними фарбами поверхнях.

            Не допускати контакту з не маслобензостійкою гумою.

При тривалій дії на шкіру може викликати сухість шкіри та дерматити.

Не допускати потрапляння в очі та в середину організму. У разі потрапляння в очі промийте великою кількістю води, та зверніться до лікаря. У разі проковтування викличте блювання, промийте шлунок, прийміть активоване вугілля, та зверніться до лікаря.

Об'єм 100 мл 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Barrel Cleaner універсальний

  • Модель: 101
  • Наявність: Є в наявності
  • 145.00грн.


Доступні варіанти