• Комплект для вороніння іржавим лаком, великий з рукавичками

Складається з:

1. Засіб для вороніння іржавий лак, 100 мл. Проходить очистку у кілька стадій, не містить осаду,  тому під час процедури вороніння виділяється мінімальна кількість нальоту із солей, що прореагували. Це спрощує процедуру крацовки, дозволяє зменшити витрати стальної вати, і запобігає інтенсивному пилоутворенні під час крацовки. Витрата - 25-35 мл на одну рушницю.

2. Засіб для зняття вороніння та іржі. Цей засіб дуже легко і швидко зніме будь-яку іржу, і старе вороніння. Допоможе підготувати поверхню металу для вороніння.

3. Стальна вата 1 м. пог. Використовується для крацовки - зчищання шару реагентів, що прореагували. Витрата - близько 0,5 погонного метра на одну одиницю зброї.

4.Концентрат знежирювального розчину, 4 уп. Вистачає на 4-5 літрів води. Розчин можна використовувати повторно, для цього його необхідно охолодити, після чого перелити до герметичної посудини зі скла, поліетилену або поліпропілену. Поліетилентерефталат (ПЕТ) з цією метою використовувати не можна - він руйнується під дією розчину через 4-6 місяців.

5.Детальна інструкція з описом кожної стадії і поясненнями – 1 шт.

6. Рукавички нітрилові, 1 пара.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Комплект для вороніння іржавим лаком, великий з рукавичками

  • Модель: 207
  • Наявність: Є в наявності
  • 275.00грн.


Доступні варіанти