Сольова багаторазова грілка призначена для зігрівання в холодну погоду, або як акумулятор холоду в спеку. Грілки мають м’яку оболонку, і наповнені гелеподібною рідиною, тому легко приймають форму тіла. Грілка може бути легко активована в будь-який момент. Після запуску грілка розігрівається до 55°С. Рідина безпечна для здоров’я людини, і в разі пошкодження грілки і потрапляння на шкіру не являє небезпеки, та легко змивається водою. Вага робочого розчину: 66 г. Розміри: 130х90х12 мм. Зусилля спрацьовування ініціатора кристалізації при згинанні – 5Н. Колір оболонки – прозорий, колір розчину - синій.

Запуск: злегка зігніть трубчастий активатор всередині грілки, що запустить ланцюгову реакцію кристалізації. При тривалому зберіганні можливе випадіння кристалів, що не впливають на роботу.

Відновлення:  грілку достатньо потримати у гарячій воді (70-85 °С) близько 5-10 хвилин, до повного розчинення кристалів. Увага: запобігайте контакту пластикової оболонки грілки з нагрітою металевою поверхнею посудини – краще покласти під грілку марлю або іншу тканину. Не рекомендується доводити воду до кипіння.

Застереження:

* Не нагрівати у мікрохвильовій печі.

* Під час відновлення не залишайте грілку без нагляду. Не бажано доводити воду до кипіння.

* Не використовуйте проколоту або пошкоджену грілку.

* Не допускайте контакт грілки з гострими предметами.

* Бережіть від маленьких дітей та тварин.

* Не вживайте в їжу.

https://youtu.be/taSvuf4eYgA

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Грілка багаторазова сольова синя

  • Модель: 318
  • Наявність: Є в наявності
  • 105.00грн.