НАКИП Stop ULTRA рідкий - професійний засіб для очищення від карбонатно-кальцієвих, карбонатно-магнієвих, залізоокисних та біологічних відкладень з усіх типів водонагрівачів, теплообмінного обладнання, систем парового опалення, конденсаторів пару та випаровувачів.

Очищує будь-які металеві поверхні: з чорних сплавів, чавуну, неіржавіючої сталі, міді, алюмінію, окрім оцинкованих поверхонь.

Засіб змінює свій колір із оранжевого на жовтий по мірі відпрацювання, що служить індикацією його придатності.

Відпрацьований розчин можна зливати у каналізацію.

Спосіб застосування. 1.  Розчинити засіб у теплій або гарячій воді у співвідношенні Nakup Stop ULTRA : вода 1:5-1:7 (1 кг засобу на 5-7 л води). 2. Забезпечте циркуляцію розчину у системі протягом  не менше 1,5 годин при температурі 35-40 °С. При підвищенні температури розчину до 60-70 °С час промивки можна скоротити. При розкладі накипу відбувається активне виділення вуглекислого газу. Процес супроводжується зміною кольору індикатору з рожевого до оранжевого і потім до жовтого, що слугує для моніторингу стану розчину. 3. По завершенні процесу додайте у розчин 30-50 г засобу. Якщо вуглекислий газ більше не виділяється - процес завершено. 

4. Злийте використаний розчин, промийте систему водою до видалення залишків розчину, Додаткова нейтралізація розчином соди не потрібна.

  Застереження  Зберігайте в сухому місці, не доступному для дітей. Не застосовуйте на оцинкованих поверхнях. Не допускайте потрапляння в очі, у разі, якщо таке сталося – змийте великою кількістю води і слабким розчином питної соди (гідрокарбонат натрію 3%). Засіб може викликати легке подразнення при контакті з чутливою шкірою. При наявності на шкірі ран, спостерігається їх «поколювання». При тривалому контакті із засобом і його розчином рекомендовано використовувати захисні рукавички. У разі наявності на шкірі ран та виразок рекомендовані рукавички і у разі короткочасного контакту.

Склад: суміш кислот, інгібітор корозії, неіоногенна ПАР, хелатоутворювач, індикаторний барвник харчовий, антимікоцидна та антисептична добавка, піногасник.

Термін придатності: 24 місяці

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Nakup Stop ultra рідкий

  • Модель: 3051
  • Наявність: Є в наявності
  • 112.00грн.